Zamawiam!

Co daje telefonia stacjonarna VOIP          Tania telefonia komórkowa

Brak limitów, niskie stawki - Nju.mobile

zdaniem specjalistów przedstawiło świetną ofertę, ale jak w każdej ofercie, zwłaszcza świetnej, i tu można znaleźć haczyki. Sprawdziliśmy, na co należy uważać przy zakupie karty w nowej marce powstałej pod egidą Orange. Ofertę zaprezentowano w drugiej połowie kwietnia. Według sieci adresatem Nju.mobile mają być "klienci w wieku 16-36 lat zorientowani na koszty i konkrety oraz stawiający na pragmatyzm, elastyczność i niezależność".

Brak limitów od pewnego momentu
Cennik Nju.mobile rzeczywiście wygląda zachęcająco: w abonamencie 29 zł miesięcznie za nielimitowane rozmowy. Klient może jednak zapłacić mniej. Jeśli nie wydzwoni 29 zł przy stawce 19 gr za minutę, zapłaci mniej, ale co najmniej 9 zł.

Z kolei po przekroczeniu kwoty 9 zł za SMS-y klienci mogą je już wysyłać bezpłatnie w nieograniczonych ilościach, analogicznie jest z internetem - tyle, że tu należy przekroczyć próg 19 zł. Oferta na abonament obowiązuje tylko przez 30 dni, ale przedłuża się automatycznie o kolejne 30 dni.

Internet bez limitu, ale z ograniczeniem
Jeszcze inaczej wygląda sprawa internetu w abonamencie. Klienci korzystają z internetu normalnie, a gdy przekroczą granicę 19 zł, surfują do woli. Jest jednak jedno "ale". Po wykorzystaniu 1 GB prędkość transferu spada do 16 kbps. W praktyce oznacza to, że jeśli znów bez nerwów na wolne łącze chcemy surfować, musimy dokupić jeden z dwóch dostępnych pakietów: 350 MB za 5 zł lub 700 MB za 7 zł.

Uwaga na zmianę faktury
Osoby, które zdecydują się na abonament, mogą być niemile zaskoczone, gdy zdecydują się na rozliczanie się za pomocą tradycyjnej faktury. Wybór podejmują przy podpisywaniu umowy. Jeśli chcą otrzymywać fakturę na papierze, będą musiały jednorazowo zapłacić... 200 zł (tyle kosztuje drukowanie i wysyłanie listów).

Masz już dostęp do Internetu?

Czas obniżyć rachunki za telefon!

email: biuro@taniodzwonie.pl
Partnerzy: DEO.pl, NajlepszySerwer.pl, Najlepsza-Windykacja.pl, drukarnia.deo.pl, UlotkiDruk.pl, pozyczka.gniezno.pl